· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

report2013-04-08 20:16:38

V neděli 7. dubna pokračovala 1. liga západ již 10. kolem, ve kterém jsme hostili Polabiny Pardubice, tedy celek, stále ještě ohrožený sestupem. Postavili jsme stabilní silnou sestavu, ale bez třech velmi silných hráčů, kteří nastupuji jen občas, dle kvality soupeře. Soupeř několik hráčů postrádal, ale i při silnější sestavě, nemohl přece jen našemu celku stačit. Utkání se vyvíjelo poklidně, nikde jsme nebyli vážněji ohroženi, postupně jsme pravidelně navyšovali skóre, v 13,41 hod. to bylo 4 : 1 a již jsme nemohli prohrát, za další tři minuty jsme již vedli 5 : 1 a bylo rozhodnuto. Poslední dvě hrané partie skončili smírně, takže konečný výsledek zněl 6 : 2. Protlačili jsme se na pěkné třetí místo v tabulce a máme i nejlepší skóre. Poslední zápas hraje naše družstvo 21. dubna v Hradci a jen vítězství nás může udržet na bronzové pozici. Všichni naši hráči měli vyšší osobní hodnocení. Průměr našich hráčů 2364, průměr soupeře byl 2179. Neztratili jsme ani jednu partii, čtyři jsme vyhráli, z toho tři bílými a čtyři partie jsme půlili. Bylo to podařené utkání.